خرید کتاب آموزش شطرنج

جهت »» خرید جدیدترین کتاب های شطرنج روی لینک کلیک کنید

کتاب های حوزه شطرنج انواع مختلفی دارند که از هر کدام برای موارد متفاوت استفاده می شود.

اگر شما یک شطرنج باز حرفه ای هستید که میخواهید در زمینه تخصص خود از کتاب های تخصی استفاده کنید، به کتاب شطرنج احتیاج دارید. اگر یک شطرنج باز معمولی هستید و میخواهید حرفه ای تر شوید، شما به کتاب های شطرنج احتیاج دارید.

 اگر یک شطرنج باز آماتور هستید و میخواهید با اصول و قوانین بیشتری از شطرنج آشنا شوید، شما به کتاب های شطرنج احتیاج دارید و اگر هم شما یک فرد عادی هستید که به یادگیری شطرنج علاقه دارید یا داستان های شطرنجی را می پسندید، شما هم به کتاب شطرنج احتیاج دارید.

در مطلب امروز قصد داریم تا به خرید انواع کتاب شطرنج بپردازیم. ابتدا به معرفی انواع کتاب شطرنج پرداخته، سپس کتاب های آموزشی و حل تمرین شطرنج را بررسی می کنیم و در انتها بهترین سایت برای تهیه انواع کتاب شطرنج را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انواع کتاب شطرنج

همانطور که می دانید کتاب های شطرنج نیز انواع مختلفی دارند که در اینجا به چند دسته از کتاب های شطرنج اشاره می کنیم.

کتابهای آموزشی شطرنج

کتاب های تمرینات شطرنج

کتاب های تخصصی شطرنج

کتاب های زندگی نامه قهرمانان شطرنج و بزرگان

کتاب داستان های شطرنجی

درس های شطرنج برای کودکان و نوآموزان - کیش و مات 1

کتاب های آموزشی شطرنج

کتاب های آموزشی شطرنج، کتاب هایی هستند که به بیان اصول، قواعد و قوانین شطرنج پرداخته است و این دسته از کتاب ها برای افرادی که می خواهند شطرنج را بیاموزند مناسب است.

همچنین مربیان و استادان شطرنج از این کتاب ها می توانند برای آموزش هنرجویان خود کمک بگیرند و موسسات و آموزشگاه های شطرنج نیز از این کتاب ها برای استفاده اساتید و هنرجویانشان می توانند بهره ببرند.

کتاب های حل تمرین شطرنج

کتاب های حل تمرین شطرنج، آن دسته از کتاب هایی است که حاوی مسائل شطرنجی است برای تمرین و یادگیری بهتر شطرنج ، شما در کنار کتاب های آموزشی می توانید از این کتاب ها برای یادگیری هرچه بهتر شطرنج بهره ببرید. همچنین مربیان و موسسات آموزشی نیز برای تکمیل آموزشات خود و یافتن اشکالات هنرجویانشان می توانند از این کتاب ها استفاده کنند.

کتاب های حل تمرین در واقع منابع بسیار مفید و ضروری ای برای تقویت و آموزش شطرنج به حساب می آیند. شطرنج آموز می تواند به این وسیله با موقعیت های گوناگون شطرنج بطور اختصاصی درباره موضوع آموزش به تمرین بپردازد.

شما به کمک این کتاب ها می توانید به رشد و تقویت شطرنج فرزندتان نیز کمک شایانی کنید. چرا که خارج از کلاس آموزشی و حضور مربی، شاهد تمرین و تکرار او بوده و روند رشدش را می توانید زیر نظر داشته باشید.

بهترین سایت خرید انواع کتاب شطرنج

یکی از بهترین مراجع برای خرید انواع کتاب شطرنج، سایت باشگاه شطرنج ایران است. باشگاه شطرنج ایران در کنار ارائه کلاس های آموزش شطرنج و دوره های آموزشی، انواع کتاب های شطرنج را نیز برای فروش در معرض همگان قرار داده است.

شما با مراجعه به این سایت می توانید انواع کتاب شطرنج مورد نیاز خود یا فرزندتان را تهیه کنید. اگر کودکتان را به کلاس های آموزشی شطرنج می برید، برای تهیه کتاب های تمرینات گوناگون، برای خرید اقدام کنید.

تمامی کتاب های مورد نیاز برای یادگیری مقدماتی، متوسطه و پیشرفته شطرنج  در سایت باشگاه شطرنج ایران با مناسب ترین قیمت موجود است.

جهت »» خرید جدیدترین کتاب های شطرنج روی لینک کلیک کنید

نتیجه گیری

کتاب های شطرنج انواع مختلفی دارند که هر کدام می تواند برای گروهی از مخاطبین مورد استفاده قرار بگیرد. در مطلب امروز با انواع کتاب های شطرنج آشنا شدیم که به چند دسته ی آموزشی، حل تمرین، تخصصی، زندگی نامه قهرمانان و بزرگان شطرنج و داستان های شطرنجی تقسیم می شوند.،

پس از آن کتاب های آموزشی شطرنج را بررسی کردیم که برای شطرنج بازان حرفه ای و یا آماتور مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین کسانی که دوست دارند شطرنج را یاد بگیرند هم می توانند از این دسته از کتاب ها استفاده کنند.

کتاب های آموزشی شطرنج برای مربیان و موسسات آموزشی نیز مثمر ثمر است که در ادامه دسته ی دیگری از کتاب های شطرنج را نیز بررسی کردیم که کتاب های تمرینات شطرنج نام دارند.

کتاب استراتژی در شطرنج

کتاب های تمرینات نیز در تکمیل آموزش و برای افزایش مهارت شطرنج آموزان استفاده می شود و بعد از بررسی این دو دسته، به معرفی بهترین مرجع برای خرید انواع کتاب شطرنج پرداختیم. سایت باشگاه شطرنج ایران از بهترین منابع برای خرید کتاب های گوناگون شطرنج است. شما می توانید این کتاب ها را با مناسبترین قیمت از این سایت تهیه کنید.

دکمه بازگشت به بالا