درباره باشگاه شطرنج ایران

با شناخته شدن بیشتر بازی شطرنج در اذهان عمومی، نیاز به وجود خانه، مدرسه و باشگاه شطرنج در مشهد و سراسر ایران پر رنگ تر شد. چرا که در پی آن خانواده های زیادی جهت پرورش ذهنی فرزندان خود به سمت این ورزش و بازی جذاب و مفید کشیده شدند و جهت آموزش حرفه ای شطرنج، به مراکز و مدرسه های تخصصی شطرنج مراجعه کردند و این امر باعث گردید تا نوجوانان و نونهالان زیادی به عنوان استعدادهای درخشان شطرنج شناسایی شوند.

باشگاه شطرنج

مدرسه شطرنج مشهد به عنوان یکی از اولین و بهترین خانه و مدرسه های شطرنج ، در راستای اهداف جامعه شطرنج و به منظور یادگیری و آموزش شطرنج به هم میهنان عزیز در سطوح و رده های سنی مختلف کودکان، دانش آموزان و بزرگسالان در مشهد (خراسان رضوی) و زیر نظر استاد سعید پیرملکی تشکیل گردید.

باشگاه شطرنج ایران- مدرسه شطرنج مشهد

سابقه فعالیت باشگاه شطرنج ایران به سال 1387 باز می گردد و به عنوان یک مرکز تخصصی مدرسه شطرنج در امر آموزش شطرنج و با همکاری بهترين مربيان داخلی فعالیت می نماید.

آموزش شطرنج به صورت سيستماتيک به کودکان و نوجوانان همانند ساير رشته های تخصصی، فنون و روش های خاص خود را می طلبد که در خانه شطرنج مشهد به اين امر توجه کافی شده و آخرين و جديد ترين طرح های آموزشی رای سنين مختلف در قالب کلاس های آموزشی شطرنج به صورت حضوری در مشهد و مجازی در سراسر ایران و جهان در نظر گرفته شده است.

  مزیت های باشگاه شطرنج ایران ( خانه و مدرسه شطرنج مشهد)  

  1- برگزاری دوره ها و کلاس شطرنج به صورت حضوری و مجازی  از سطح پايه و مقدماتی تا حرفه ای و قهرمانی

        2- رعايت نمودن حد نصاب تعداد افراد حاضر در جلسات آموزشی و پيگيری مداوم دانش آموزان

        3- در اختيار قرار دادن جزوات، نرم افزارهای آموزشی و هدايا به صورت تناوبی در طول برگزاری دوره ها

        4- ايجاد سيستم های تشويق به منظور افزايش انگيزه ای کودکان از قبيل برگزاری مسابقات هفتگی و اهداء جوايز ارزنده در محل مدرسه و قرار دادن اسم و عکس دانش آموزان ممتاز در سايت و رسانه های باشگاه

        5- برگزاری کلاس های آموزشی برای مدارس، مهد کودک ها، دانشگاه ها، ادارات، نهادهای دولتی و غيردولتی

        6- برگزاری مسابقات سيمولتانه، ریتینگ، بلیتس و …  با حضور قوی ترين شطرنج بازان داخلی

        7- کشف استعدادهای برتر و حمايت از  علاقمندان به شطرنج تا سطوح قهرمانی

        8-  ايجاد يک محيط آموزشی سالم با امکانات رفاهی مناسب

        9- استفاده از اساتید و مربيان حرفه ای و برجسته داخلی

برای مشاهده سوابق و آشنایی بیشتر با تیم آموزش، مربیان و اساتید باشگاه شطرنج ایران بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

گروه اساتید باشگاه شطرنج ایران

سخنی با والدین شطرنج بازان عزیز

بدون شک بر همگان واضح است که ورزش شطرنج بر روی هوش کودکان تاثیر بسیار زیادی می گذارد ؛ علاوه بر آن توانایی های دیگر کودکان را نیز بالاتر می برد.

با ثبت نام فرزند خود در کلاس های آموزشی شطرنج، بدون شک در پیشرفت شخصیت، حافظه و توانایی های فرزندتان قدم بالایی برداشته اید.

مدرسه شطرنج مشهد در نظر دارد کودکان شما را به صورت کاملا تخصصی مورد آموزش قرار دهد و با استفاده از مربیان و متخصصان با تجربه در رشته شطرنج از کودکان شما یک قهرمان بسازد.

باشگاه شطرنج ایران با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر قهرمان پروری و همچنین آموزش شطرنج توانسته است در زمینه آموزش بازی ( ورزش) شطرنج خود را به عنوان یکی از اولین ها و 

بهترین ها در این عرصه معرفی کند. هم اکنون خانه شطرنج مشهد ، آمادگی دارد در امر آموزش ورزش قهرمانی و همگانی شطرنج ( جهت افزایش دقت، تمرکز و IQ

به هم میهنان عزیز و فرزندان  دلبند شما به صورت حضوری در شهر مشهد و به صورت مجازی در  سراسر ایران و جهان خدمت نماید.

با امید و آرزوی رسیدن به ایرانی آباد، توسط آموزش صحیح به فرزندان امروز و آینده سازان فردا

دکمه بازگشت به بالا