آموزش مجازی شطرنج

آموزش مجازی شطرنج در باشگاه شطرنج ایران با هزینه هایی کمتر به نسبت حضوری برگزار می گردد. با توجه به استقبال هنرجویان از اقصی نقاط کشور و جهان، باشگاه شطرنج ایران اقدام به برگزاری آموزش های برخط و آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ و اسکای روم کرده است که شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر نسبت به ثبت نام و حضور در کلاس شطرنج و آموزش آنلاین شطرنج اقدام کنید.

آموزش آنلاین و مجازی بازی شطرنج برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان

برای ورود به سامانه آموزش مجازی باشگاه شطرنج ایران کلیک کنید(ترم اول رایگان)

بنر سامانه آموزش مجازی شطرنج

در صورت تمایل به آموزش حضوری در مشهد روی لینک »»  مدرسه شطرنج مشهد  «« کلیک کنید

»» آموزش آنلاین شطرنج در اینستاگرام

 در لینک اینستاگرام زیر فیلم ها و ویدئوهای آموزش شطرنج به صورت رایگان وجود دارد. هنرجویان و شطرنجبازان عزیز می توانند با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه ی اینستاگرام مربوطه مراجعه کنند.  “ما را در اینستاگرام دنبال کنید.”

»» سامانه جامع آموزش مجازی شطرنج ( ترم اول رایگان)

در جهت رفاه شما علاقمندان بازی شطرنج، آکادمی آنلاین شطرنج ایران به عنوان برترین مرکز آموزش مجازی شطرنج راه اندازی گردیده که شما میتوانید از طریق لینک زیر به جدیدترین ترم های آموزشی دسترسی پیدا کنید.

آموزش ویدئویی بازی شطرنج در آپارات

بسیاری از علاقمندان به یادگیری شطرنج تمایلی به آموختن شطرنج از طریق مطالب آموزشی ندارند و به همین علت به دنبال فیلم های آموزش شطرنج هستند که باشگاه شطرنج ایران در راستای جلب رضایت این عزیزان ویدئهای آموزشی خود را به صورت رایگان در صفحه آپارات در دسترس شما قرارداده است همچنین می توانید از طریق سامانه آموزش مجازی شطرنج نیز به ترم های آموزشی و ویدئویی ما نیز دسترسی داشته باشید. برای ورود به صفحه آپارات باشگاه روی لینک زیر کلیک کنید

»» آموزش آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ

اموزش آنلاین شطرنج با اسکایپ

برای ثبت نام در کلاس های مجازی شطرنج و آمورش آنلاین شطرنج از طریق نرم افزار اسکایپ با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی باشگاه شطرنج ایران :

تلفن تماس: ۳۸۴۸۰۵۷۰-۵۱-۰۰۹۸

واتساپ ۰۹۱۵۲۴۰۱۵۷۴

تلگرامhttp://t.me/iranchessclub 

»» مطالب آموزشی تصویری شطرنج

در جهت رفاه علاقمندان شطرنجی که تمایل به یادگیری از طریق مقالات و مطالب شطرنجی هستند، بخش جامع مقالات شطرنجی تهیه و گردآوری شده است که در صورت تمایل میتوانید از طریق لینک زیر دسترسی پیدا کنید.

آموزش مقدماتی شطرنج برای کودکان

شطرنج نقش بسیار مهمی در افزایش هوش و خلاقیت کودکات ایفا می کند و از همین جهت بسیاری از والدین در صدد آموزش شطرنج فرزندان خود هستند و در همین راستا باشگاه شطرنج ایران در جهت یادگیری اسان فرزند شما ترم های آموزشی را تهیه کرده است که از طریق لینک زیر می توانید فیلم آموزش مقدماتی بازی شطرنج برای کودکان را مشاهده کنید.

درباره شطرنج ایران بیشتر بدانید…

باشگاه شطرنج ایران یکی از برترین و با سابقه ترین مراکز آموزش تخصصی شطرنج در سطح کشور می باشد که دارای اساتید و مربیان برجسته می باشد که شما می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

با توجه به اینکه در برخی شهرها و مناطق کشور امکان راه اندازی و برگزاری باشگاه و مدرسه شطرنج به صورت فیزیکی و حضوری وجود ندارد و یا هزینه بر است، همچنین با توجه به درخواست های مکرر شطرنجبازان عزیز در رابطه با آموزش شطرنج به صورت مجازی و آنلاین، باشگاه شطرنج ایران اقدام به آموزش به صورت مجازی و آنلاین نموده است.

شما با آموزش مجازی در هر نقطه ای که هستید و یا در هر شهر، کشور یا قاره ای که زندگی می کنید می توانید آموزش خود را فراگیرید؛ بدون هزینه راه و آمادگی برای حضور در کلاس های فیزیکی؛ بنابراین آموزش مجازی می تواند یک راهکار بسیار مناسب در جهت یادگیری و آموزش شطرنج باشد. 

مدرسه مجازی شطرنج مشهد، مجری برگزار کننده دوره ها و کلاس های مجازی شطرنج می باشد؛ شما در این بخش می‌توانید آموزش‌های مجازی را در هر شهر، کشور و هر مکانی که هستید و اینترنت در اختیار دارید فرا بگیرید و گواهی آموزشی دریافت نمایید.

بخش آموزش مجازی باشگاه شطرنج ایران، خدمات آموزش شطرنج را به صورت آنلاین و مجازی از طریق اینستاگرام (به صورت رایگان) و از طریق نرم افزار اسکایپ بصورت زنده با استاد (به صورت هزینه ای و با ثبت نام در کلاس های آموزشی) به شما شطرنجبازان عزیز در مشهد، ایران و سراسر دنیا ارائه می دهد.

امیدواریم در این زمینه با ارائه دروس مهارتی و استفاده از منابع آموزشی خوب بتوانیم در ارتقای کیفیت مسائل آموزشی بخصوص در بازی فکری شطرنج موثر واقع شویم.


لینک هایی که برای شما مفید خواهند بود : 

آموزش نرم افزارهای بازی شطرنج

 

کاربر گرامی از شنیدن سوالات، نظرات و پیشنهادات شما خوشحال می شویم

برای ارسال دیدگاه خود از فرم زیر اقدام فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا