آموزش آنلاین و مجازی شطرنج


برای ورود به سامانه آموزش مجازی باشگاه شطرنج ایران کلیک کنید(ترم اول رایگان)


با توجه به استقبال هنرجویان از اقصی نقاط کشور و جهان، باشگاه شطرنج ایران اقدام به برگزاری آموزش های برخط و آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ و اسکای روم کرده است که شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر نسبت به ثبت نام و حضور در کلاسها اقدام کنید

راه های ارتباطی:

تلفن تماس: 38480570-51-0098

واتساپ : 09152401574

تلگرامhttp://t.me/iranchessclub 

باشگاه شطرنج ایران یکی از برترین و با سابقه ترین مراکز آموزش تخصصی شطرنج در سطح کشور می باشد که دارای اساتید و مربیان برجسته می باشد که شما می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید

 

با توجه به اینکه در برخی شهرها و مناطق کشور امکان راه اندازی و برگزاری باشگاه و مدرسه شطرنج به صورت فیزیکی و حضوری وجود ندارد و یا هزینه بر است، همچنین با توجه به درخواست های مکرر شطرنجبازان عزیز در رابطه با آموزش شطرنج به صورت مجازی و آنلاین، باشگاه شطرنج ایران اقدام به آموزش به صورت مجازی و آنلاین نموده است.

شما با آموزش مجازی در هر نقطه ای که هستید و یا در هر شهر، کشور یا قاره ای که زندگی می کنید می توانید آموزش خود را فراگیرید؛ بدون هزینه راه و آمادگی برای حضور در کلاس های فیزیکی؛ بنابراین آموزش مجازی می تواند یک راهکار بسیار مناسب در جهت یادگیری و آموزش شطرنج باشد. 

مدرسه مجازی شطرنج مشهد، مجری برگزار کننده دوره ها و کلاس های مجازی شطرنج می باشد؛ شما در این بخش می‌توانید آموزش‌های مجازی را در هر شهر، کشور و هر مکانی که هستید و اینترنت در اختیار دارید فرا بگیرید و گواهی آموزشی دریافت نمایید.

 

آموزش آنلاین و مجازی شطرنج توسط باشگاه شطرنج ایران

 

بخش آموزش مجازی باشگاه شطرنج ایران، خدمات آموزش شطرنج را به صورت آنلاین و مجازی از طریق اینستاگرام (به صورت رایگان) و از طریق نرم افزار اسکایپ بصورت زنده با استاد (به صورت هزینه ای و با ثبت نام در کلاس های آموزشی) به شما شطرنجبازان عزیز در مشهد، ایران و سراسر دنیا ارائه می دهد.

امیدواریم در این زمینه با ارائه دروس مهارتی و استفاده از منابع آموزشی خوب بتوانیم در ارتقای کیفیت مسائل آموزشی بخصوص در بازی فکری شطرنج موثر واقع شویم.

 

آموزش آنلاین شطرنج در اینستاگرام: 

هنرجویان و شطرنجبازان عزیز می توانند با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه ی اینستاگرام مربوطه مراجعه کنند.  "ما را در اینستاگرام دنبال کنید."

 

 آموزش آنلاین و رایگان شطرنج در اینستاگرام


برای ورود به سامانه آموزش مجازی باشگاه شطرنج ایران کلیک کنید(ترم اول رایگان)

https://el.shatranjiran.com/


برای ثبت نام در کلاس های مجازی شطرنج از طریق نرم افزار اسکایپ با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی:

تلفن تماس: 38480570-51-0098

واتساپ : 09152401574

تلگرام: http://t.me/iranchessclub