پخش زنده مسابقات شطرنج

پخش آنلاین و زنده مسابقات شطرنج از سراسر نقاط جهان. پخش مسابقات قهرمانی جهان در رده های مختلف مردان و زنان را می توانید در سایت شطرنج ایران دنبال کنید.

مسابقات شطرنج تور بزرگ 2022 مرحله جام سینکوئیفیلد Grand Chess Tour 2022 Sinquefield Cup

پخش آنلاین و زنده پخش زنده مسابقات شطرنج تور بزرگ 2022

برای دیدن تمام مسابقات با امکان حرکت مهره ها و فیلم همه پخش زنده مسابقات شطرنج تور بزرگ 2022 مرحله جام سینکوئیفیلد Grand Chess Tour 2022 Sinquefield Cup کلیک کنید

این مسابقات بین 10 نفر از برترین شطرنج بازان جهان برگزار می شود. علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، مگنوس کارلسن Magnus Carlsen (سوئد) ، لوون آرونیان Levon Aronian (آمریکا) ، یان نپومنیاشی Ian Nepomniachtchi (روسیه) ، شهریار ممدیاروف Shakhriyar Mamedyarov (آذربایجان) ، ماکسیم وشیه-لگراو maxime vachier-lagrave (فرانسه) ، هانس نویمن Hans Niemann (آمریکا) ، وسلی سو Wesley So (آمریکا) ، فابیانو کاروانا Fabiano Caruana (آمریکا) و لینییر دومینگز Leinier Domínguez (آمریکا) . در این مسابقات حضور دارند. تور بزرگ شطرنج سوپر یونایتد از سال 2019 به عنوان یکی ازمهم ترین مسابقات تور بزرگ شطرنج به حساب می آید. این مسابقات سری پنجم و آخر از مسابقات grand chess tour یا تور بزرگ شطرنج است.این مسابقات در سنت لویس آمریکا برگزار می شود که این مسابقات در ادامه مسابقات هیجان انگیز تور بزرگ شطرنج است که در به صورت استاندارد برگزار می شود.

پخش زنده مسابقات شطرنج تور بزرگ مرحله سنت لویس یا Grand Chess Tour St Louis 2022

پخش آنلاین و زنده پخش زنده مسابقات شطرنج

برای دیدن تمام مسابقات با امکان حرکت مهره ها و فیلم همه پخش زنده مسابقات شطرنج تور بزرگ مرحله سنت لویس یا Grand Chess Tour St Louis 2022 کلیک کنید

این مسابقات بین 10 نفر از برترین شطرنج بازان جهان برگزار می شود. علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، لوون آرونیان Levon Aronian (آمریکا) ، یان نپومنیاشی Ian Nepomniachtchi (روسیه) ، شهریار ممدیاروف Shakhriyar Mamedyarov (آذربایجان) ، ماکسیم وشیه-لگراو maxime vachier-lagrave (فرانسه) ، لینییر دومینگز Leinier Domínguez (آمریکا) ، جفری ژیانگ Jeffery Xiong (آمریکا) ، هیکارو ناکامورا Hikaru Nakamura (آمریکا) ، فابیانو کاروانا Fabiano Caruana (آمریکا) و سم شانکلند Sam Shankland (آمریکا) . در این مسابقات حضور دارند. تور بزرگ شطرنج سوپر یونایتد از سال 2019 به عنوان یکی ازمهم ترین مسابقات تور بزرگ شطرنج به حساب می آید. این مسابقات سری چهارم از مسابقات grand chess tour یا تور بزرگ شطرنج است و در واقع یک مرحله مانده به آخر راه (یعنی فقط 1 تورنمونت دیگر از این سری هنوز برگزار نشده) است.این مسابقات در سنت لویس آمریکا برگزار می شود که این مسابقات در ادامه مسابقات هیجان انگیز تور بزرگ شطرنج است که در ترکیب سریع و برق آسا همان rapid و blitz برگزار می شود.

پخش آنلاین و زنده مسابقات شطرنج تور قهرمانان 2022 مرحله ششم Champions Chess Tour 2022 : FTX Crypto Cup (اتمام)

پخش آنلاین و زنده مسابقات شطرنج تور قهرمانان 2022 مرحله ششم

برای دیدن تمام مسابقات با امکان حرکت مهره ها و فیلم همه مسابقات شطرنج تور قهرمانان 2022 مرحله ششم Champions Chess Tour 2022 : FTX Crypto Cup کلیک کنید

این مسابقات در سال 2022 در مجموع از 9 مرحله مسابقات تشکیل شده است که 5 مرحله آن برگزار شده و این مسابقات در واقع مرحله ششم این مسابقات می باشد. در مرحله که مسابقه به صورت عمده یا Major می باشد، بین 8 نفر از برترین شطرنج بازان جهان برگزار می شود که هر کدام به طریقی به این مسابقات راه یافته اند. علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، مگنوس کارلسن Magnus Carlsen (نروژ) ، لوون آرونیان Levon Aronian (آمریکا) ، يان کریستوف دودا Jan-Krzysztof Duda (لهستان) ، آنیش گیری Anish Giri (هلند) ، لینییرلی کوانگ لیم Lê Quang Liêm (چین) ، رامش بابو پراگنان معروف به “پراگ” Rameshbabu “Pragg” Praggnanandhaa (هند) و هانس نویمن Hans Niemann (آمریکا) . در این مسابقات حضور دارند.

پخش آنلاین و زنده مسابقات شطرنج تور بزرگ کرواسی یا  Grand Tour 2022 (اتمام)

مسابقات شطرنج تور بزرگ یا Grand Tour 2022

برای دیدن تمام مسابقات با امکان حرکت مهره ها و فیلم همه مسابقات شطرنج انتخابی قهرمانی جهان 2022 کلیک کنید. فیلم بازی ها به همراه دیاگرام کل مسابقات موجود می باشد.

این مسابقات بین 10 نفر از برترین شطرنج بازان جهان برگزار می شود. علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، مگنوس کارلسن Magnus Carlsen (نروژ) و یان نپومنیاشی Ian Nepomniachtchi (روسیه) در این مسابقات حضور دارند. تور بزرگ شطرنج سوپر یونایتد کرواسی از سال 2019 به عنوان یکی ازمهم ترین مسابقات تور بزرگ شطرنج به حساب می آید. این مسابقات سری سوم از مسابقات grand chess tour یا تور بزرگ شطرنج است و در واقع میانه راه (یعنی 2 تورنمونت دیگر از این سری هنوز برگزار نشده) است.این مسابقات در کرواسی برگزار می شود که این مسابقات در ادامه مسابقات هیجان انگیز تور بزرگ شطرنج است که در ترکیب سریع و برق آسا همان rapid و blitz برگزار می شود.

پخش زنده مسابقات شطرنج انتخابی قهرمان جهان 2022 با حضور علیرضا فیروزجا (اتمام)

مسابقات شطرنج انتخابی قهرمانی جهان 2022

برای دیدن تمام مسابقات با امکان حرکت مهره ها و فیلم همه مسابقات مسابقات شطرنج انتخابی قهرمانی جهان 2022 (اتمام) کلیک کنید. فیلم بازی ها به همراه دیاگرام کل مسابقات موجود می باشد.

این مسابقات بین 8 نفر برگزار می شود و برنده نهایی رقیب مگنوس کارلسن در دیدار نهایی مسابقات قهرمانی شطرنج جهان در سال 2022 خواهد بود. این مسابقات در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود و هر بازیکن با هر 7 بازیکن دیگر بازی می کند به صورت رفت و برگشتی. این 8 نفر که همگی از بهترین استاد بزرگان شطرنج جهان می باشند عبارت است از: علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، ریچارد راپورت Richárd Rapport (مجارستان) ، فابیانو کاروانا Fabiano Caruana (آمریکا) ، هیکارو ناکامورا Hikaru Nakamura (آمریکا) ، تیمور رجبوف Teimour Radjabov (آذربایجان) ، دینگ لیرن Ding Liren (چین) ، يان كشيشتوف دودا Jan-Krzysztof Duda (لهستان) ، ایان نپومنیشی Ian Nepomniachtchi (روسیه)

پخش زنده مسابقات شطرنج فینال تور قهرمانان جهان سال 2021

champions chess tour final 2021

پخش زنده مسابقات شطرنج قهرمانی تیمی بانوان جهان 2021

world women’s team championshop siges
دکمه بازگشت به بالا