پخش زنده مسابقات شطرنج

پخش آنلاین و زنده مسابقات شطرنج از سراسر نقاط جهان. پخش مسابقات قهرمانی جهان در رده های مختلف مردان و زنان را می توانید در سایت شطرنج ایران دنبال کنید.

پخش آنلاین و زنده مسابقات شطرنج تور بزرگ کرواسی یا  Grand Tour 2022 (اتمام)

مسابقات شطرنج تور بزرگ یا Grand Tour 2022

برای دیدن پخش زنده مسابقات شطرنج انتخابی قهرمانی جهان 2022 کلیک کنید

این مسابقات بین 10 نفر از برترین شطرنج بازان جهان برگزار می شود. علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، مگنوس کارلسن Magnus Carlsen (نروژ) و یان نپومنیاشی Ian Nepomniachtchi (روسیه) در این مسابقات حضور دارند. تور بزرگ شطرنج سوپر یونایتد کرواسی از سال 2019 به عنوان یکی ازمهم ترین مسابقات تور بزرگ شطرنج به حساب می آید. این مسابقات سری سوم از مسابقات grand chess tour یا تور بزرگ شطرنج است و در واقع میانه راه (یعنی 2 تورنمونت دیگر از این سری هنوز برگزار نشده) است.این مسابقات در کرواسی برگزار می شود که این مسابقات در ادامه مسابقات هیجان انگیز تور بزرگ شطرنج است که در ترکیب سریع و برق آسا همان rapid و blitz برگزار می شود.

پخش زنده مسابقات شطرنج انتخابی قهرمان جهان 2022 با حضور علیرضا فیروزجا (اتمام)

مسابقات شطرنج انتخابی قهرمانی جهان 2022

برای دیدن پخش زنده مسابقات شطرنج انتخابی قهرمانی جهان 2022 (اتمام) کلیک کنید. فیلم بازی ها به همراه دیاگرام کل مسابقات موجود می باشد.

این مسابقات بین 8 نفر برگزار می شود و برنده نهایی رقیب مگنوس کارلسن در دیدار نهایی مسابقات قهرمانی شطرنج جهان در سال 2022 خواهد بود. این مسابقات در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود و هر بازیکن با هر 7 بازیکن دیگر بازی می کند به صورت رفت و برگشتی. این 8 نفر که همگی از بهترین استاد بزرگان شطرنج جهان می باشند عبارت است از: علیرضا فیروزجا Alireza Firouzja (فرانسه) ، ریچارد راپورت Richárd Rapport (مجارستان) ، فابیانو کاروانا Fabiano Caruana (آمریکا) ، هیکارو ناکامورا Hikaru Nakamura (آمریکا) ، تیمور رجبوف Teimour Radjabov (آذربایجان) ، دینگ لیرن Ding Liren (چین) ، يان كشيشتوف دودا Jan-Krzysztof Duda (لهستان) ، ایان نپومنیشی Ian Nepomniachtchi (روسیه)

پخش زنده مسابقات شطرنج فینال تور قهرمانان جهان سال 2021

champions chess tour final 2021

پخش زنده مسابقات شطرنج قهرمانی تیمی بانوان جهان 2021

world women’s team championshop siges 2021