مقالات شطرنج

کلاس شطرنج ارزان در شهر مشهد

بارها از فواید و شگفتی های شطرنج سخن به میان آمده و دانستیم که این بازی یک ورزش فکری سنگین برای مغز می باشد. حال مسئله ای که باقی می ماند این است که آموزش قیمت مناسب  را از کجا باید فرا بگیریم و از چه کسانی در خواست کمک کنیم. یافتن کلاس های شطرنج ارزان در شهر مشهد کار مشکلی نیست فقط کافی است با ما در خواندن مقاله همراه باشید و به ما اعتماد کنید.

آموزش شطرنج در مشهد 

قیمت کلاس آموزش شطرنج باید چگونه باشد

قیمت کلاس آموزش شطرنج در شهر مشهد به علت زیاد بودن ترم ها باید به گونه ای باشد که بتوانیم هزینه ها را به خوبی کنترل کنیم. با توجه به اوضاع اقتصادی کشور ما که دستخوش تغییرات فراوانی شده به نسبت توان مالی اکثر مردم نیز پایین آمده است. پس چیزی که مورد نیاز همه ی ما است یک کلاس شطرنج ارزان و مناسب اما با کیفیت بالاست که بتواند قوانین شطرنج را از همه ی جهات به ما آموزش دهد. شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما از کیفیت و قیمت  دوره ها و همچنین چگونگی برگزاری کلاس ها  اطلاع پیدا کنید و با خیال آسوده هدف خود را انتخاب کنید.


بیشتر بخوانید : راهنمای شرکت در کلاسهای شطرنج مشهد


چرا یادگیری بازی شطرنج به همه توصیه می شود

بازی شطرنج به علت فواید فراوانی که برای مغز و ذهن دارد به شدت توصیه می شود،چراکه قدرت حافظه و تفکر را تقویت می کند.بخصوص برای کسانی که دچار آلزایمر و مشکلاتی از این قبیل هستند شطرنج معجزه گر است و تفاوتی نمی کند در چه سن و سالی قرار دارید فقط کافیست علاقه به این بازی را در خود حس کنید. کودکان خود را می توانید از سن چهار سالگی به کلاس های ارزان و مناسب شطرنج بفرستید تا هنگامی که به مدرسه می رود ذهن آنها آمادگی یادگیری دروس را با درصد بالایی داشته باشد. چراکه می گویند قدرت روخوانی و روان خوانی ، ریاضیات و هندسه و خلاقیت کودک در پی آموزش شطرنج تقویت پیدا می کند.

کلاس شطرنج ارزان در شهر مشهد

یک مربی خوب در کلاس شطرنج باید چگونه عمل کند

بله، سوال بسیار خوبی است که لازم است راجب آن کمی صحبت کنیم، مربی نقش اساسی در راهنمایی و یادگیری هنرجو شطرنج را دارد. اگر مربی به قدر کافی مسؤلیت پذیر نباشد و رشد شاگردانش را نادیده بگیرد باعث از بین رفتن هیجان و ذوق افراد برای یادگیری می شود. مربی مسؤل باید با اشتیاق، قوانین ، اصول و تکنیک حرکت مهره ها را به هنرجو بیاموزد. از همه مهم تر باید شطرنج را به صورت حرفه ای از بر باشد و طوطی وار قوانین را برای شاگردان بازگو نکند بلکه با ظرافت و هوشمندی رفتار کند.

شطرنج برای چه کسانی مناسب است

در مراکز توانبخشی شهر مشهد و حتی کل کشور بیماران زیادی هستند که از لحاظ مغزی دچار کم کاری و مشکلاتی هستند،به عنوان مثال افرادی که نیاز به گفتار درمانی دارند. شطرنج ذهن افرادی که مشغول گفتار درمانی هستند را به تحرک و فعالیت وا می دارد که برای بهبود آنها بسیار ضروری است. بیمارانی که دچار اسکیزوفرنی، اوتیسم حتی افسردگی هستند نیز لازم است به کلاس های با قیمت مناسب و ارزان شطرنج فرستاده شوند تا کمی به بهبودی نزدیک شوند.


اگر ساکن مشهد نیستید از »»  مطالب آموزشی شطرنج ««  بهره ببرید


سخن آخر

همانطور که مشاهده کردید اگر صفحات راجب فواید و اثربخشی شطرنج پر کنیم باز هم کم است و این یکی از شگفتی های این بازی است. اگر تصمیم به یادگیری دارید، ما می توانیم شما را در آموزش شطرنج در شهر مشهد یاری کنیم و دوره های ارزان قیمت را به شما معرفی کنیم. فراموش نکنید که یک شطرنج باز حرفه ای با هوشمندی فراوان خود، می تواند در حل مسائل زندگی خود موفق عمل کند.درنتیجه تبدیل به انسان موفقی شود همه ی این ها به این علت است که از مغز و ذهنش خوب کار می کشد،از همراهی شما متشکریم.

——————————————————————-

لینک های مفید و ضروری شما در این مقاله : 

آموزش کامل بازی شطرنج (کاملا رایگان، 100% تضمینی)

  فیلم آموزش شطرنج رایگان برای کودکان

 بهترین کلاس آموزش شطرنج کودکان و نوجوانان در مشهد در سال 1400

——————————————————————-

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا