مقالات شطرنج

مربی آموزش شطرنج در شهر مشهد

 

این روز ها بازی شطرنج به یک رقابت نفس گیر تبدیل شده که اتفاقا دوست داران زیادی دارد. آموزش شطرنج در یک آموزشگاه درجه یک نیز یک مزیت محسوب می شود  اما چیزی که حائز اهمیت است یافتن آن آموزشگاه می باشد، بنابراین ما اینجا هستیم تا شما را با مربی های بی نظیر و حرفه ای در بازی شطرنج نیز آشنا کنیم. در خواندن این مقاله با ما همراه باشید و فراموش نکنید برای هر آموزشی باید استاد آن را طلب کرد، لذا یافتن مربی شطرنج خود را در شهر مشهد به ما بسپارید.


جهت شرکت در «« کلاس های حضوری باشگاه شطرنج ایران مشهد »» کلیک کنید

آموزش تخصصی شطرنج حرفه ای در مشهد مقدس

مربی آموزش شطرنج باید چگونه باشد

اول از همه باید گفت که مربی اموزش شطرنج باید حرفه ای باشد و در مسابقات شطرنج نیز حضور فعال و موفق داشته باشد، پس اولین راه برای پیدا کردن یک مربی خوب نگاه کردن به رزومه ی او می باشد. مربیان شطرنج باید با حوصله و دلسوز باشند و آموزش آنها از روی رفع تکلیف نباشد همچنین هدفمند و دقیق آموزش را آغاز کنند، اگر شما در کلاس یک مربی شطرنج ضعیف باشید نه تنها هیچ پیشرفتی عاید شما نمی شود بلکه پول شما نیز به هدر می رود و از همه مهم تر هیجان شما برای ادامه یادگیری شطرنج از بین می رود به اصطلاح توی ذوقتان می خورد. آموزش دادن بازی شطرنج مربیان درجه یک را می طلبد و هرکسی از عهده ی آن بر نمی آید.


جدیدترین »» مطالب آموزشی شطرنج «« را در این صفحه بخوانید


روش آموزش یک مربی عالی

یک مربی درجه یک مباحث را طوری برای هنرجو ها بیان می کند که آنها را گیج و گنگ نکند و طبق برنامه جلو می رود همچنین صبور است و شتاب زده عمل نمی کند و یادگیری هنرجو را اولویت قرار می دهد. شطرنج باید پله پله  آموزش داده شود همچنین هنرجو باید با تکنیک های شطرنج آشنا شود صفحه ی بازی را خوب بشناسد و بداند که ابتدای بازی باید چطور عمل کند و زمانی که در آستانه ی شکست قرار میگیرید چطور خود را نجات دهد.شطرنج بازی پیچیده ای است که مستقیما مغز را پرورش می دهد پس اگر مربی هوشمندانه عمل کند از هنرجوی خود یک شطرنج باز فوق حرفه ای می سازد. ما میتوانیم شما را در یافتن بهترین مربی ها یاری کنیم فقط کافی ست به ما اعتماد کرده و با ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش شطرنج زیر نظر مربی غیر حرفه ای

اگر مربی شطرنج حرفه ای نباشد ما را از آموزش شطرنج دل زده می کند و به یک  بازیکن شکست خورده و سطح پایین تبدیل می شویم از همه مهم تر ذهن ما آشفته و همچنین سرخورده می شویم چرا که نمیتوانیم طعم شیرین  پیروزی را در شطرنج بچشیم. اگر کودکان ما در کودکی زیر نظر یک مربی ناشی آموزش داده شوند دیگر میلی برای یادگیری ندارند و دیر یا زود شطرنج را رها میکنند در صورتی که شطرنج برای مغز کودکان بسیار مفید است و هر دو نیم کره ی مغز کودک را فعال نگه می دارد شطرنج اوضاع درسی دانش آموزان را بهبود می بخشد و روانخوانی و ریاضی آنها را قوی می کند. پس یک مربی حرفه ای از مهم ترین ارکان آموزش شطرنج است که باید با تحقیق به آن دست یافت.


بیشتر بخوانید : آموزش تخصصی شطرنج در مشهد


سخن آخر

هماطور که گفتیم آموزش شطرنج باید به متخصصان این بازی واگذار شود پس در نهایت باید گفت که شطرنج یک بازی حساس است که باید پله پله در آن عمل کرد و تمام مباحث را طبق اصول و ترتیب فراگرفت که همه ی این ها به دست مربی شطرنج قابل اجرا است.شطرنج نیز برای بزرگسالان بسیار توصیه شده چرا که سبب تقویت حافظه و سلامت مغز آنها می شود پس کسی که طالب یادگیری شطرنج است باید محتاط عمل کند تا کارش به مربیان حرفه ای نما گره نخورد لذا مربیان و متخصصان ما میتوانند شطرنج را از پایه به شما بیاموزند و با تکنیک ها و استراتژی های بازی آشنا کنند، سطح یادگیری شما را ارزیابی کنند و با توجه به توان یادگیری شما پیش بروند و همچنین شما میتوانید با هزینه ی مناسب و قابل قبول آموزش های شطرنج را دریافت کرده و یادگیری را آغاز کنید فقط کافیست با ما در ارتباط باشید.از همراهی شما بسیار متشکریم.

 

——————————————————————-

لینک های مفید و ضروری شما در این مقاله : 

آموزش کامل بازی شطرنج (کاملا رایگان، 100% تضمینی)

  فیلم آموزش شطرنج رایگان برای کودکان

 بهترین کلاس آموزش شطرنج کودکان و نوجوانان در مشهد در سال 1400

——————————————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا