مقالات شطرنج

آموزش شطرنج حرفه ای در شهر مقدس مشهد

هر چه از خوبی ها و فواید آموزش شطرنج بگوییم باز هم کم است، حتما شما عزیزان می دانید که چقدر این بازی برای مغز و حافظه مفید است و تا چه حد قدرت تصمیم گیری را بالا میبرد، ناگفته نماند که شطرنج بازهای حرفه ای اکثرا دارای موقعیت های اجتماعی و اقتصادی خوبی هستند و میتوان آنها را جز موفق ترین انسان ها به شمار آورد. ما قصد داریم از شما یک بازیکن حرفه ای بسازیم پس کافی است با ما در خواندن این مقاله همراه باشید.

لوگوی مدرسه شطرنج ایران

یادگیری شطرنج به چه صورت است

یادگیری شطرنج به قدرت تمرکز شما بستگی دارد هر چقدر که هوش و حواستان را برای یادگیری متمرکز کنید بی شک اصول آن را بهتر خواهید آموخت. این بازی به تمرین و تکرار و تمرکز نیاز دارد و بر این سه پایه استوار است. پس باید با تمام مغزتان در صفحه ی بازی حضور پیدا کنید، با مهره ها ارتباط برقرار کنید و تصویرسازی قوی در ذهن خود ایجاد کنید. قواعد را مدام برای خود مرور کنید و مهره ها را از روی شانس تکان ندهید بلکه برای هر حرکت تاکتیک های مربوط به آن را به خاطر آورید و طبق آن جلو بروید تا پیروزی را نصیب خود کنید.


برای یادگیری و  »»  آموزش شطرنج در شهر مشهد ««  کلیک کنید


فواید آموزش حرفه ای شطرنج

هر چه عملکرد شما در بازی قوی تر باشد حرفه ای تر خواهید بود برای حرفه ای شدن کافی است که به کلاس شطرنج مورد اطمینان بروید و تمام قواعد را فرا بگیرید. مربی آموزش شطرنج شما را با همه ی زوایای بازی آشنا می کند و راه و روش پیروزی را برای شما روشن می کند فقط کافی است با علاقه و انرژی جلو بروید تا موفق شوید. دنیای شطرنج، دنیای بزرگی است و هر چه در باب آن قواعد مختلف یاد بگیریم باز هم کم است بهتر است که مدام به فکر تقویت مهارت های خود در این زمینه باشیم و از استادان این حرفه کمک بگیریم. ما می توانیم شما را به بهترین مربی ها معرفی کنیم تا به یک شطرنج باز حرفه ای و همه فن حریف تبدیل شوید به ما اعتماد کنید و با ما همراه باشید.

آموزش شطرنج مناسب چه سنینی است

ورزش شطرنج مناسب همه ی سنین می باشد و بهترین سن برای یادگیری شطرنج چهار و پنج سال می باشد. یادگیری در سال های پیش از مدرسه به کودک کمک می کند هنگام ورود به دبستان روانخوانی و ریاضی خوبی داشته باشد و در درس ها موفق تر عمل کند. سنین بالاتر نیز مناسب یادگیری شطرنج می باشد چرا که از آلزایمر جلوگیری می کند و ذهن را پرورش می دهد. همچنین کمک می کند هر دو نیم کره ی مغز فعال شود. قدرت حافظه فرد را تقویت می کند و ذهن را برای حل مسائل پیچیده ورزیده و آماده می کند. پس می توان گفت که ورزش مغز نیز محسوب می شود ما می توانیم شما را در یافتن آموزشگاه راهنمایی کنیم.


جدیدترین  ( مطالب آموزشی شطرنج ) را برای شما مهیا کرده ایم »» کلیک کنید


سخن آخر

همانطور که گفته شد بازی مهیج شطرنج تنها یک بازی نیست بلکه یک ورزش فکری تمام عیار است که دارای هیچ ضرر و زیانی نیست یادگیری ذهن بازیکن را سالم و قوی نگه می دارد و اعتماد به نفس را افزایش می دهد کودکان را اجتماعی تر و محتاط تر می کند و سلول های عصبی مغز را تقویت می کند، هر چه از مزایای شطرنج برای شما مثال بیاوریم باز هم کم گفته ایم. متخصصان و پزشکان از این بازی فوق العاده عالی، سخن های زیادی به میان آورده اند که با کمی تحقیق می توان تمام آنها را بررسی کرد و برای تصمیم گیری مطمئن تر عمل کرد، همچنین این بازی لذت پیروزی را در افراد تقویت می کند و بسیاری از پزشکان برای رفع افسردگی آن را توصیه می کنند. از همراهی شما با آموزش شطرنج حرفه ای در شهر مقدس مشهد بسیار متشکریم و شما را به خدای بزرگ می سپاریم.

——————————————————————-

لینک های مفید و ضروری شما در این مقاله : 

آموزش کامل بازی شطرنج (کاملا رایگان، ۱۰۰% تضمینی)

فیلم آموزش شطرنج رایگان برای کودکان

بهترین کلاس آموزش شطرنج کودکان و نوجوانان در مشهد در سال ۱۴۰۰

——————————————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا