مقالات شطرنج

آموزش اینترنتی شطرنج حرفه ای در مشهد

آموزش اینترنتی شطرنج در شهر مشهد می تواند به شما کمک کند که یک شطرنج باز حرفه ای و درجه یک شوید. شطرنج یک بازی فکری است که برای همه ی سنین مناسب می باشد سبب تقویت حافظه و تفکر می شود و اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد در این بازی می توانید لذت شیرین پیروزی را بچشید و در مسابقات به صورت حرفه ای بازی کنید فقط کافی است که با ما تماس بگیرید و در کلاس های مجازی ما شرکت کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید مربیان ما قوانین و اصول بازی را در اختیار شما قرار می دهند و با تمرین و تکرار، قدرت یادگیری شما را افزایش می دهند.

آموزش اینترنتی شطرنج حرفه ای در مدرسه شطرنج در مشهد

 

فواید آموزش اینترنتی شطرنج

آموزش اینترنتی شطرنج سبب می شود سلامت شما در این اوضاع همه گیری کرونا حفظ شود و هزینه ی کمتری بابت آن بپردازید در وقت شما صرفه جویی می شود و در آرامش بیشتری شروع به یادگیری می کنید. مربیان اصول و قواعد حرکت مهره ها در بازی را به شما می آموزند و تمام مواردی که یک شطرنج باز حرفه ای باید بداند را به شما یاد می دهند. تکنیک ها و استراتژی های بازی را برای شما تکرار می کنند تا در موقعیت های حساس خود را از شکست نجات دهید، شما را با اصطلاحات بازی آشنا  و برای حضور در رقابت ها آماده می کنند.

اهمیت مربی در یادگیری شطرنج

اینکه مربی شما حرفه ای باشد یا خیر در پیشرفت شما بسیار موثر است. هرچه مربی شما در آموزش قوانین خبره تر باشد بهتر است ،همچنین باید شما را با همه ی زوایای بازی آشنا کند اگر مربی کار خود را بدرستی انجام ندهد شطرنج برای شما به یک بازی خسته کننده تبدیل می شود که دیر یا زود رهایش می کنید پس این قضیه بسیار حائز اهمیت است. هر آموزشگاهی را برای یادگیری انتخاب نکنید بخصوص در فضای مجازی، بسیاری از آکادمی های شطرنج، مربیان سطح پایین را برای آموزش استخدام می کنند که وقتی شما تازه کار باشید متوجه این مسئله نمی شوید لذا بهتر است با تحقیق و جستجو پیش بروید و به هر کسی اعتماد نکنید. آموزشگاه ما می تواند شما را تا آخرین مرحله راهنمایی و پشتیبانی کرده ، همچنین برای سنجش اعتبار، می توانید به سوابق ما نگاه کنید و با متخصصان و مشاوران ما تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید : مدرسه شطرنج مشهد تخصصی ترین مرکز آموزش شطرنج در کشور


برخی ازقواعد  شطرنج چیست

۱.چگونه بازی را شروع کنیم؛ این مورد می تواند مسئله ی مهمی در بازی باشد مربی باید طریقه ی شروع بازی را به هنرجو بیاموزد. ۲.چگونه شاه را در بازی حرکت دهیم؛ حرکت شاه در بازی بسیار پیچیده است و تکنیک های خاصی دارد همچنین شاه تنها مهره ای است که در شطرنج زده نمی شود. ۳. قلعه گیری؛ این مورد یکی از قوانین ویژه شطرنج است.

همانطور که مشاهده کردید قواعد بازی بسیار زیاد است که ما تنها سه مورد را برای شما مثال زدیم یادگیری همه ی این قوانین یک مربی مسلط را طلب می کند و کار هرکسی نیست،  بازیکنی که قوانین را بیشتر از بقیه درک کرده و فراگرفته باشد ، برگ برنده دست اوست و می تواند پیروزی ها را نصیب خود کند پس هوش خود را بکار بگیرید و از همین امروز شروع کنید.

سخن آخر

شطرنج یک ورزش فکری عالی محسوب می شود که حتی برای بیماران نیز مناسب است تفاوتی نمی کند که هفت ساله باشید یا هفتاد ساله، در هر سنی شطرنج مناسب مغز و ذهن شماست. اگر در بازی با باخت مواجه شدید نباید از آن دلسرد شوید بلکه باید برای پیروزی های آینده بجنگید فراموش نکنید که آموختن دروس شطرنج در کلاس های آنلاین و درجه یک، تا چه حد می تواند شما را در این زمینه ارتقا دهد، از همراهی شما بسیار متشکریم و شما را به خدای مهربان می سپاریم.

——————————————————————-

لینک های مفید و ضروری شما در این مقاله : 

آموزش کامل بازی شطرنج (کاملا رایگان، 100% تضمینی)

  فیلم آموزش شطرنج رایگان برای کودکان

 بهترین کلاس آموزش شطرنج کودکان و نوجوانان در مشهد در سال 1400

——————————————————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا