مقالات شطرنج

آشنایی با بازی آنلاین چس پرسوییت ChessPursuit

بازی چس پرسوییت ChessPursuit یک بازی آنلاین شطرنجی است که علاوه بر افزایش سرعت انتقال شما باعث تسلط شما بر مواردی می شود که شاه در آن کیش می‌شود. شما باید در فرصت بسیار کمی شاه را از موقعیت کیش نجات دهید و مهره‌های مهاجم را بزنید. بازی آنلاین چس پرسوییت را در بروزر باید انجام دهید و نرم افزار مخصوص خود ندارد.

شیوه بازی آنلاین چس پرسوییت

این بازی شطرنج گرچه از مهره‌های شاه و سرباز استفاده می‌کند و زمین شطرنجی دارد ولی شباهت دیگری به بازی شطرنج واقعی ندارد. در اصل یک زمین چرخشی است که از زیر پای شاه حرکت می کند و مهره‌های سرباز به سمت شاه حرکت می‌کنند. شاه باید با حرکت مخصوص شاه در صفحه شطرنج به جلو حرکت کند تا از بازی خارج نشود.

در عین حال بدون آن که توسط مهره‌هایی که به پایین می‌آید کیش شوید باید در صفحه حرکت کنید و مهره‌ها را بزنید. به مرور سرعت حرکت صفحه و مهره‌ها بیشتر می‌شود. پس شما باید با سرعت شاه را از موقعیت های کیش نجات دهید و بقیه مهره‌ها را بزنید.

شما از لینک زیر می‌توانید وارد صفحه این گیم آنلاین شوید و لذت ببرید. یادتان باشد بعد از ورود به صفحه بازی برای شروع بازی باید چند بار از کلید اسپیس کیبرد کامپیوتر یا لپ تاپ یا کلیک کردن با موس استفاده کنید تا بازی شروع شود.

این بازی به شکل آنلاین است و اپیلیکیشن یا نرم افزار موبایلی نیست پس باید با کامپیوتر یا لپ تاپ بازی کنید یا در موبایل با بروزر کروم یا دیگر بروزرها وارد این بازی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا