آموزش بازی کردن در lichess در مباحث آموزشی نرم افزار لیچس

آموزش بازی کردن در نرم افزار lichess (لیچس)

شما برای بازی کردن دو راه دارید یا بصورت آنلاین بازی کنید و یا به صورت آفلاین با رایانه خود لیچس بازی کنید که سطح بندی شده است و می توانید از بین سطح های یک تا هشت ، سطح های قوی تر یا آسان تر را انتخاب کنید.

یکی از راه های پیشرفت شطرنج شرکت در کلاس های آموزش شطرنج می باشد تا بتوانید دانش شطرنجی خورد را بهتر کنید.برای اینکه بتوانید آموزش هایی که دیده اید را بهتر یاد بگیرید باید تمرین حل کنید و بازی انجام بدهید تا بتوانید در موقعیت های مختلف آموزش های داده شده را تمرین کنید و در موضاعات آموزشی درک بالاتری پیدا کنید.نرم افزار لیچس یکی از بهترین نرم افزار ها برای بازی های آنلاین می باشد و از نکات خوب این نرم افزار رایگان بودن آن می باشد و شما می می توانید از تمامی امکانات لیچس به راحتی استفاده نمایید.

برای بازی کردن شما می توانید گزینه های پیشنهادی و پرکاربرد را انتخاب نمایید و یا از طریق گزینه coustom  زمان بازی و میزان افزایش برای هر حرکت را انتخاب و بازی کنید.

بازی آنلاین لیچس lichess

تمامی بازیکنان قدرتمند بعد از اتمام بازی ها شروع به تجزیه تحلیل بازی خود می پردازند و برای این کار وقت می گذارند.حتی در خیلی از مواقع ممکن است تحلیل بازی ها زمان بسیار زیادی ببرد و ما پیشنهاد می کنیم حتما بعد از اینکه بازی تمام شد بازی را مورد تجزیه تحلیل و بررسی قرار دهید تا مشکلتتان را متوجه بشوید و بتوانید در بازی های آینده از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.تجزیه تحلیل در لیچس بسیار ساده است و در ادامه راه درست بررسی آموزش داده شده است.

 

جهت دریافت بازی لیچس کلیک کنید

—————————————————————————————————–

جهت آموزش »»   نحوه ساخت مسابقات در نرم افزار لیچس  ««  کلیک کنید

—————————————————————————————————–

جهت مشاهده »»  آموزش نرم افزار لیچس  «« کلیک کنید

—————————————————————————————————–

بعد از اتمام بازی شما می توانید بازی را توسط میکروسکپ مطابق شکل زیر تحلیل نمایید.

آموزش بازی کردن در lichess

برای تحلیل دقیق تر زمانیکه روی میکروسکپ کلیک کردید مانند شکل زیر چرخ دنده را انتخاب کنید.

بازی آنلاین لیچس در مباحث آموزشی نرم افزار لیچس

سپس تمامی گزینه ها را مطابق شکل روشن نمائید.

آموزش بازی آنلاین لیچس در نرم افزار لیچس

سپس بازی را از حرکت اول بیاورید و شروع به بررسی کنید. نرم افزار هم بهترین حرکت موجود را به شما نشان می دهد و همچنین از طریق عدد نشان داده شده در شکل متوجه می شوید وضعیت سفید بهتر است یا سیاه.

آموزش بازی آنلاین لیچس lichess

همچنین برای پیدا کردن بازی های قدیمی می توانید از روی علامت  در بالای صفحه سمت چپ گزینه user menu  و سپس پروفایل را انتخاب نمایید در سمت پایین، بازی را انتخاب کنید. در این قسمت تمامی بازی هایی که تا کنون انجام داده اید را به شما نشان می دهد.

 

 

تمامی مطالب فوق متعلق به باشگاه شطرنج ایران می باشد. کپی مطالب با حفظ منبع بلا مانع می باشد.

خانه و مدرسه تخصصی شطرنج در مشهد

دکمه بازگشت به بالا